KOMODY / KONSOLE / RTV GLAMOUR

Wyświetlanie 1–12 z 65 wyników

W naszej stylowej komodzie znajdą miejsce wszystkie potrzebne przedmioty i drobiazgi, jakich w państwa domostwach i biurach z pewnością jest wiele. Nasi projektanci zadbali o to by połączenie srebrnej ramy z lustrzanym szkłem i innych, nawet niekonwencjonalnych dodatków nadało twojemu pomieszczeniu wyjątkowo eleganckiego sznytu.
Komodę można ustawić zarówno w salonie, jaki i sypialni czy biurze. Doskonale również sprawdzi się w przestrzeniach firmowych, restauracjach lub salonach usługowych. Interesujacą cechą komód jest także ich praktycznie nieograniczona możliwośc aranżacji z innymi meblami i dekorami sciennymi i tych, które możemy postawić na naszej komodzie – koniecznie kupionej w naszym sklepie www.acl-meble.pl , bo tak naprawdę glamour to my !
Nowoczesne kształty konsoli glamour – współczesnego odpowiednika stołu w naszym sklepie występują w klasycznych kolorach złota, srebra i również typowo wykonane ze szkła hartowanego z udziałem nieśmiertelnych kryształków, które dodadzą blasku państwa pomieszczeniom, bez względu gdzie nasza konsola stanie u Państwa w domu, czy też w biurze i doskonale będzie współgrać z innymi srebrnymi lub złotymi dodatkami we wnętrzu. Nasze konsole mają zwykle regulowane nóżki zapewniające stabilność na nierównym podłożu i co ważne – nie niszczą podłoża, są odporne na uszkodzenie i korozję, łatwe w czyszczeniu i przenoszeniu. Niekwestionowaną cechą konsoli, jakie znajdują się w naszym sklepie jest również to, że mimo nowoczesnych kształtów i innowacyjnych rozwiązań, komody naszych projektantów są ponadczasowo piękne i staną się obiektem zazdrości sąsiadów i gości.
Nasze niepowtarzalne i nowoczesne komody mogą posłużyć jako szafka, stolik rtv, gdzie przy wieczornych seansach telewizyjnych idealnie spełnią swoją rolę !

Koszyk
Scroll to Top